יום רביעי, 29 בפברואר 2012

כעס, אהבה ומרחק בין הלבבות. משל

פעם המורה שאל את תלמידיו: " למה, כשאנשים רבים, הם נוהגים לצעוק?" " כי הם מאבדים את סבלנותם"- ענה אחד מהם." אבל למה לצעוק, כשבן אדם השני נמצא קרוב אליך?"- שאל המורה שוב. " למה לצעוק, כשאתה כועס? למה לא לדבר בשקט?" תלמידים העלו כל מיני תשובות, אך אף אחת לא הייתה מספקת... בסוף המורה הסביר : " כשאנשים לא מרוצים איש בחבריו, כשהם כועסים, הלבבות שלהם מתרחקים. כול עוד הם כועסים יותר- הם צועקים חזק יותר, כדי להתגבר על המרחק זה... ומה קורה, כשאנשים מתאהבים? הם מדברים בשקט, כי לבבות שלהם מתקרבים זה לזה. ומה קורה כשמתאהבים ממש חזק? הם עוברים ללחש... וכשאנשים אוהבים זה את זה אהבת אמת- אין צורך אפילו במילים. כי לבבות שלהם- אחד. רק מבטים מספיקים, כדי להבין אחד את השני!..אז תזכרו את זה, כשאתם מתווכחים, אל תתנו ללבבות שלכם להתרחק! כי יבוא היום, והמרחק יכול להיות בילתי ניתן להתגברות... ואתם לא תוכלו למצוא דרך חזרה..."


אתם רוצים לקבל ממני מתנה-יעוץ אישי טלפוני?

אנא תצרו קשר איתי עוד היום!
דרך אתר:
http://meryhagshama.com/

או דרך אימייל:
mery.depsames@gmail.com

או בטלפון:

0526644258

או דרך פייסבוק :

 http://www.facebook.com/Meryagshama

שיהיה לכם בהצלחה!
שלכם, באהבה- מרי
תגובה 1:

 1. קראתי תגובה מקוונת של עיתונאית מבוססת ארצות הברית באמריקה חושפת כיצד היא מוצאת חבר (Mr.Right) חודשיים לאחר שהחבר שלה לשעבר נפרד.
  אני שולח הודעת דוא"ל ליצירת קשר עם אותו Oduduwa מכיוון שיש לי כוונות עוצמתיות אלה שהדברים יעבדו עבורי, האמנתי בעדויות שהן הוכחות מהחיים האמיתיים. הבנתי שזה יהיה טוב לשתף כאן כיוון שאני יודע שזה יעורר גם אחרים. התמזל מזלי להעתיק את איש הקשר של ד"ר דודודווה בפוסט תגובה בבלוג. היום אני מעיד בשמחה ובאושר לעולם ... זה אחד הרגע הכי משמח בחיי. אודודווה הכישוף האהבה הגדולה, ארגן כישוף מטעמי כדי להחלים את בעלי לשעבר עם כישוף הקסם שלו וכישוף הכנת האהבה.
  אני נשואה מעל 6 שנים וזה היה כל כך נורא כי בעלי ממש בוגד בי וחיפש גירושין, נפרדנו לפני 3 חודשים וחזרנו שוב אחרי כל כך הרבה מתחננות עם מתנות אהבה נחמדות.
  אני כל כך אוהבת את בעלי. לא יכולתי לעשות שום דבר כדי לפגוע בו או לגרום לו להרגיש יותר רע .. אני רק רציתי שהוא יחזור לאהוב אותי לנצח. היום שנינו חיים באושר ביחד. אני כל כך אוהבת אותו. העניין שלי הוא שהוא היה האהבה הראשונה שלי (לפחות ככה זה מרגיש).
  אני משמח ומודה לאיש הגדול הזה. בהתחלה חששתי מספק, אבל אני מנסה את זה וזה יעבוד לטובתי. אני בטוח שזה יעבוד גם לך, 100% בטוח.
  צרו עימו קשר באמצעות דוא"ל האישי שלו {dr.oduduwaspellcaster@gmail. com}
  יש לו את הכוחות לפתור את בעיות היחסים הבאות:
  * לחשי אהבה Win-Back אהוב לשעבר
  איות קסם הצלחה וקידום
  * קסם מזל - כוכב עסקים
  * מחלקות - חנות הגנה
  * רזולוציית קללה
  * טיהור רוחני
  * קסם פוריות - פירות נשים לתינוק משלך
  * מגילת גזרות, איות בוטיקי איות ומשחקי WIN-WAMES
  האינטרנט באמת עוזר רבות במתן פיתרון מהיר ודחוף לבעיות חיים.
  {dr.oduduwaspellcaster@gmail. com}

  השבמחק