יום שלישי, 28 במאי 2013

עבודת מלאכים

דמויות של מלאכים נמצאים כמעט בכל דעת ובכל ותרבות. לכל אחד מאיתנו ( אלה שמאמינים בהם!)) קיימת מערכת יחסים משלו עם יצורי אור העדינים אלה, מביאים לנו שמחה, תמיכה, שפע, אהבה ומראים לנו את הדרך להגשמה.

אצלי הסיפור התחיל לפני כמה שנים, כשחברה טובה שלי יאנה חזרה מניו יורק עם פסלון של מלאך, מזכוכית צבעונית ביד ואמרה  : " זה בשבילך, כי את- המלאך שלי!". איך אפשר להתווכח עם אמירה כזאת?!))
ככה התחיל אוסף של מלאכים לגדול וללכת. לאט לאט כל אנשים שאוהבים אותי למדו להביא מארצות שבהם טיילו, פסלונים של מלאכים במתנה. גם אני כל פעם שטסתי לארץ אחרת, הייתי מבאה " חבר חדש". ברגעים של עצב, קושי, יאוש מצאתי הרבה נחמה בפרצופים החיננים שלהם, עצם הנחכות של יצורי אור בבית שלי נתן לכל בני בית תחושת מוגנות וביטחון. עברנו ביחד מעיר לעיר, מבית, לבית... עד שבסוף חבורת מלאכים מצאה את המקום שלה בקלינקה " הגשמה" שלי, באור עקיבא. כל הזמן הרגשתי שאנרגיית אהבה  וריפוי שטמונה בדמויות אלה- עוזרת לאנשים שבאים לקלינקה, להירפא או לעשות שנוי המבוקש.

כפי שאתם יודעים, מדי שנה בני נוער ישראלים נוסעים לפולין כדי להכיר טוב יותר את דפי היסטוריה של עם יהודי, שקשורים לשואה. כפי שאתם אולי פחות יודעים, לאחוז גדול מאוד של המשפחות בארץ אין אפשרות לממן את הנסיעה זאת לילדיהם. ( גם אחרי השתתפות של משרד החינוך). אספר לכם שכל הילדים שלי הגדולים לא נסעו לפולין, כי לנו- למשפחה מרובת ילדים, לא הייתה אפשרות לשלם עבור טיול כל כך חשוב זה. עכשיו, כשבת הקטנה שלנו כבר מתכננת את הנסיעה זאת, אנחנו מאוד מבנים ודואגים לילדים שאולי יצטרכו לוותר על המסע מרגש ומעשיר זה, עקב חוסר הכלכלי. החלטנו לעזור. התחלנו לחפש מקורות. המלאכים הסתכלו עלינו ממדפים וכאילו אמרו:" אנחנו כאן! תנו לנו לעשות את העבודה שלנו! תנו לנו לעזור לאנשים שזקוקים לנו כרגע!"

אז החלטנו למכור את האוסף של מלאכים ולתרום את הכסף לבית הספר של ילדה.

קלות ופשטות, שותפים לדרך שבאים בדיוק בזמן- אלה סימנים מובהקים של החלטה הנכונה, שהתקבלה מהלב. כש" במקרה" הגעתי לחנות " עין החתול- גלריה" בזיכרון יעקב ( רח' המייסדים 34, טל- 046291094 או 0527564567) וסיפרתי לדגנית המקסימה את הספור מלאכים- היא מיד הסכימה לקבל אותם בחנות ולמכור עבורנו. 
המון תודה לכן, דגנית וגיאה  היקרות על לבכן הרחב!
בית הספר מוכן לקבל תרומה באהבה.

אני יודעת שלא מדובר בסכום ממש גדול, אבל בטוחה שמלאכים שלנו יפתחו לבבות של מלאכים בצורת בנ אדם הנוספים  
- וביחד נוכל לעזור לבני נוער היקרים שלנו לחוות את החוויה המעצימה שנסייעה לפולין מאפשרת. ולהרגיש שווים ואהובים.

אז אלה מכם שמעונינים  לקנות פסלון של מלאך מהאוסף שלנו- מוזמן לגשת לחנות בזיכרון יעקב,ופשוט לעשות זאת. מאמינה באמונה שלמה שכמה שניתן יותר- ככה היקום וסיף לנו!


תודה רבה על הקשבה ושיתוף פעולה שלכם, יקרים!
אוהבת אותכם המון.

מריאתם רוצים לקבל ממני מתנה-יעוץ אישי טלפוני?אנא תצרו קשר איתי עוד היום!דרך אתר:http://meryhagshama.com/או דרך אימייל:mery.depsames@gmail.com
או בטלפון:
0526644258
או דרך פייסבוק : http://www.facebook.com/Meryagshama
שיהיה לכם בהצלחה!
שלכם, באהבה- מרי

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה